Trailer Hizmetleri

Trailer Hizmetleri

100
8026 Görüntüleme


 

 

SiberDizayn Intro & Trailer Hizmetlerini satın aldığınızda öncelikle versiyon belirtirsiniz ardından size videolarda bulunan yazılar için bir form gönderilir formu isteğinize göre doldurduktan sonra bize tekrar gönderirsiniz ve sipariş süresi başlar trailer videolar 24 saat ile 72 saat arasında teslim edilmektedir.

 

Videoların formatı .MP4 olarak 1080P FULL HD şekilde tasarlanmaktadır.

 

Trailer & Intro Örneklerimiz

 

​​​​​​​

 

 

Videolarda sıfır materyal kullanılmamaktadır, hazır materyaller bir senaryoya uygun olarak yerleştirilmekte ve en iyi şekilde size sunulmaktadır aşağıdan trailer versiyonunu seçerek sitemizden sipariş geçebilirsiniz.

 

Trailer hizmeti satın alındıktan sonra iade işlemi bulunmamaktadır, formlarda yapacağınız yazım hatalarından firmamız sorumlu değildir videolarda bizden kaynaklanan bir sorun oluşmadığı sürece revize işlemi uygulanmamaktadır.

 

Trailer hizmeti satın alan müşterilerimiz yukarıda bulunan şartları ve yapılan çalışmanın "Trailer Örneklerimiz" sayfası ile YouTube kanalımızda yayınlanacağını kabul etmiş sayılırlar, istekleri doğrultusunda video kaldırılabilir.

Her trailer versiyonunun ücreti farklıdır, siberdizayn.com.tr üzerinden sipariş ekranlarında fiyatları görebilirsiniz.

 

Eğer size özel bir video olmasını, ekstra .MP4 dışında bir format ve ya bunun gibi ek istekleriniz olur ise siberdizayn.com.tr'den bizlerle iletişime görüşebilir istekleriniz doğrultusunda fiyat alabilirsiniz.

Hizmetlerimizde şirket reklamımız bulunmamaktadır.

 

Trailer & Intro Versiyonları

 

HD İZLEYİNİZ

 

V1 Trailer

 

 

HD İZLEYİNİZ

 

V2 Trailer

 

 

HD İZLEYİNİZ

 

V3 Trailer

 

 

V4 Trailer

 

 

V5 Trailer

 

 

V6 Trailer

 

 

[YENİ] V7 Trailer

 

www.siberdizayn.com.tr